16/01/2014

Podsumowania roku są bardzo ważne

Home

Refleksja jak powyżej naszła mnie właśnie podczas takiego spotkania podsumowującego. Niby wiedziałem, jakie projekty były realizowane w czasie zeszłego roku, niby wiedziałem o wszystkich przedsięwzięciach podejmowanych w poszczególnych obszarach (innowacja, zarządzanie wiedzą itd.), zdawałem sobie również ze zmian w zespole... Pomimo tego, kiedy zebraliśmy wszystko do kupy byłem zaskoczony, ale w bardzo przyjemny sposób, i podbudowany jak dużo rzeczy udało się zrealizować.

Niektóre ze zmian były całkiem duże i ewidentnie będą miały pozytywny, długofalowy wpływ. W szczególności mam tutaj na myśli wdrożenie automatycznych testów jednostkowych oraz integracyjnych, wypracowanie zasad ich tworzenia i włączenie ich w oficjalny proces wytwórczy, w czym maczałem swoje palce.

Mniejszych i większych wydarzeń było sporo więcej i ważne, że wszyscy dowiedzieli się lub przypomnieli sobie, co się działo przez ostatni rok, a przecież nie każdy ma ekspozycję na wszystko co się dzieje. Dlatego uważam, że takie spotkania, o ile zrealizowane dobrze, najlepiej wewnątrz zespołu, tak aby skupić się na konkretach bez corporate bullshit, są bardzo potrzebne.

Jeśli w Twojej firmie nie ma zwyczaju organizowania takich spotkań, to wyjdź z taką propozycją albo jeśli masz taką możliwość zorganizuj je samemu.

1 comments:

csyan said...

I bought this watch for my dad on this website on Father's Day.replica rolex watch uk This watch has been bought since my father has been wearing it. It has been running and working very hard. The key is that it looks no different from genuine and the design is perfect. He likes it very much.replica rolex day date watch The moment I opened the box, I was amazed at the moment. It was just a replica. It looked exactly the same as the original, and the quality was also no different.

Post a comment